HAKKIMIZDA  


KARGOLOG

Günümüz ekonomisinin giderek ağırlaşan rekabet koşullarında Lojistik ve onun önemli bir halkası olan gümrükleme işlemlerinin hızlı, kolay ve güvenli olması, firmaların maliyetlerini azaltabilmeleri, üretimlerini ve siparişlerini zamanında tamamlayabilmeleri, yeni projeler hazırlayabilmeleri ve her geçen gün artan, daha hızlı ve sorunsuz iş yapabilme ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri açısından çok büyük önem kazanmıştır.

Kargolog bu bilinçle hareket ederek bu sürecin her aşamasında kendini müşterinin yerine koyarak onun gibi düşünmeyi, hareket etmeyi ve sonuca ulaşmayı hedeflemektedir.

KARGOLOJİ

Kargolog için genel anlamı ile Lojistik, malzeme yada bilgi akışının kaynaktan tüketiciye kadar etkili verimli ve doğru şekilde iletimidir. İşte bu çerçevede Kargolog, Yeniliğin vermiş olduğu amatör ruhu sürekli yaşatacak profesyonel bir ekip tarafından organize edildi. Kaliteli, Verimli, Doğru ve Dürüst… kısacası hak ettiğiniz hizmeti alabilmeniz için.

Kargolog, gümrükleme öncesi sipariş veya projelendirme aşamasında başlayıp teminat ve taahhütlerin kapatılmasına kadar geçen süreyi ve gümrükleme sonrası işlemleri de içine alan bir lojistik hizmetin planlayıcısı, yönlendiricisi, takipçisi ve bizzat uygulayıcısıdır.

Tüm Gümrükleme işlemlerini Türkiye genelindeki deniz, hava, kara ve demiryolu gümrüklerinde sürdüren Kargolog, nakliye organizasyonlarının yanında, birlikte çalıştığı firmaların imalat ve dış ticaret konularındaki çözüm ortaklığı kalemlerini genişleterek, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, müşterileri adına yapılacak müracaattan, alınacak izinlere kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti de vermekte ve Dış ticaretle ilgili tüm mevzuatı yakından takip ederek kendini ve müşterilerini sürekli bilgilendirmektedir.

Kargolog, gümrükleme süreci içinde teknolojiyi doğru kullanmanın, iletişimin ve zamanın önemini çok iyi bilen yapısıyla, müşterileri ile arasındaki tüm bilgi ve evrak alış verişini yer veya zaman gözetmeksizin bizzat yapmaktadır.

VİZYON

· Temel Etik Kurallar
· Dürüstlük
· Sorumluluk
· Kanun ve Kurallara Saygı
· Başkalarının Hakkına Saygı
· Çalışkanlık
· Tasarruf ve Yatırıma İnanç
· İrade
· Dakiklik

Kargolog, gelişerek varolmanın gereği olarak gördüğü bu temel prensiplerle hareket eder
ve çevresine yansıtır.

Doğal veya Teknolojik her türlü altyapının ancak doğru bakış açısına sahip insan gücüyle katma değer kazanacağına ve kazandıracağına, Ülkemizin ve Ekonomimizin bu bilinçle hareket edildiği takdirde büyüyebileceğine inanarak, çalışmalarınızda başarılar dileriz.


 
Copyright © 2004 - kargo LOG / Designed & Hosted by Kayra.Net